| Silly a întrebat:

Hey, nu stiu daca o sa intelegeti ce vreau sa spun...aniways, cum fac sa etichetez pe cineva pe facebook cu o porecla, sau doar cu numele mic, nu cu tot numele lor? stiu ca uniii fac asta si cu porecle si din astea dar eu stiu doar cu tot numele de facebook, dau funda si inca o data sper ca intelegeti ce vrau sa spun happy

PS: sa etichetez la descrierea unei poze, sau la un mesaj pe perete nu sa etichetez o poza

1 răspuns:
| atletyko a răspuns:

Pai poti sa scrii tot numele de facebook si sa stergi numele, ramane prenumele si asa poti sa-l etichetezibig grin