| xdpicolino9495 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site dar nu stiu unde(free)sa pot pune video, poze, chat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wordpress.com sau www.blogger.com

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com), un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, adresa tip nume.ucoz.ro si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| AmandytaErhan a răspuns:

Pe www.blogger.com desigur

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Webs.com, ucoz.com, weebly.com, yola.com sunt printre cele mai bune in afara de cele mentionate deja. fundita?

| alex9480 a răspuns:

Daca vrei un site poti intra pe piczo.com
e gratis si site-ul va fi ceva de genu: www.-----. piczo.com

| Skullder a răspuns:

Www.piczo.com :)
alege optiunile gratis si poti lucra foarte multe lucruri

Întrebări recente