| ady3600 a întrebat:

Salut, am niste poze pe care vreau sa le pastrez pana la batranete. Stie cineva un site, un server sigur unde sa le pot pune free?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca un server free ti le pastreaza mai mult de o perioada de 3-4 luni. Punele pe un dvd, cd la un loc sigur.

| Anonima264 a răspuns:

Nu crezi ca ar merge un simplu folder?

| ady3600 explică:

Despre serverele free nu stiu foarte multe insa de folder, cd, sau dvd nu as putea spune ca reprezinta loc sigur. Sunt perisabile, am patit-o cu toate pana acum.
Intrebarea ramane valabila poate e totusi cineva care are habar despre ce intreb eu aicihappy