| Jonathan a întrebat:

Vreau sa imi iau o bara de tractiuni (acele modele care sunt reglabile sau nu trebuiesc montate cu tot felul de suruburi si tampenii), am gasit pe net dar dureaza si mult pana vin + costul de transport.
Vreau sa stiu daca gasesc ceea ce caut la magazinele mai mari (Carrefour, Metro, Real, Selgros si care mai sunt), mentionez ca sunt din Ploiesti.

1 răspuns:
| BurnAlex a răspuns:

Eu mi-am montat pe hol intre doi pereti o bara de tractiuni, 2 suporti montati paralel pe pereti paraleli si o teva de apa din otel! merge 100% o am de 10 ani de zile!