| sorina_2296 a întrebat:

Vreau sa imi raspunda la intrebarea aceasta doar fani Andreei Balan.
Va place profilul meu?

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu o ador pe andreea...imi place cum se imbraca, cum canta, de fapt totul. love struck

Sarbatori fericite!

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu, pleaca. Si ia-ti si diva cu tine.

nony
| nony a răspuns:

Eu nu sunt fan. Daca iti spun ca e urata cu diploma, ce se intamplá. Sáác, ca nu poti sa-mi faci nimic.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fizic, psihic, metalic,!?!

| Parintele a răspuns:

Nu. e chiar banal.

| AnaisC a răspuns:

Mdeaa, arata bine dar ai putea pune o poza mai rara cu ea...canta super bbn si e chiar dragutabig grin.

| Jonsdottir a răspuns:

In ce sens?!batting eyelashes

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, imi place. Canta frumos.winking

| ladybug23 a răspuns:

Da, mie una imi place super maxim

| sorina_2296 explică:

Acum este bine? Este mai rara 110?

| udarb a răspuns:

Canta destul de bine!

| fefe_9932 a răspuns:

Da imi place tot la ea, este superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAA imi place mult.Si eu sunt fana Andreea B inca de la prima aparitie, de cand facea parte din trupa Andre.Imi place cum danseaza, cum canta... o admir mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut profilul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fana a andreea b, imi place cum canta, e super tare, tino tot asea, esti o vedeta care nu ii e rusine sa-si pluna punctul de vedere si keo e tare va potriviti impreuna, tino tot asea, te pup.