| ioana181 a întrebat:

Vreau sa instalez un joc cu Daemon tools si nu stiu ce sa fac cand imi spune la jumatatea instalatiei "insert disk 2". Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Cand il cere sa il bagi al doilea disk demontezi primul disk si montezi al doilea disk

| Micheline a răspuns:

Pai faci la fel cum ai facut cu disk 1. Dai click dreapta pe disk 2 si deschizi cu Daemon Tools.

| alexxx a răspuns:

Pai da dai la mount si selectezi diskul 2

| MisleadMagic a răspuns:

Dai click dreapta pe Daemon Tools, te duci la Virtual Devices-> Device0: si dai click pe Mount Image si cand ti se deschide fereastra de Browse alegi Disk 2 din respectivul joc. Sper ca ai inteles tot ce am vrut sa-ti zic ^_^