| Hitek a întrebat:

Salut.
Am descarcat The.Sims.3.Late.Night-RELOADED pentru sora mea si nu stiu cum sa-l instalez ca cu daemon tools nu merge.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| SimsClub a răspuns:

Gasesti aici un tutorial : http://www.simsclub.ro/....../index.php

5 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai instalat sims 3 normal, si apoi ii dai update dupa care instalezi late night (la fel update) si copiezi crakul!
Succes!

| andreutzaRBD a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai sims 3 -reloader instalat si apoi la fisierul ala apar site cartilegate dai extrect file unde vrei tu si apoi iei ala si dai cu deomm tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh stiu qum ash putea sa-ti raspund sigur. app am gasit cel mai fain site cu compuneri ! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu ! aqu vrea sa ma ia la olimpiada ! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| denis_2496 a răspuns:

Instaleaza prin WINRAR

| butterfly14_8069 a răspuns:

Eu ma folosit MagicDisc pentru Sims 2 si de ademenea si pentru sims 3