| ButterflyMiley a întrebat:

Vreau sa intreb ceva. Sunt noua pe site, puteti sa ma ajutati sa imi spuneti, ce inseamna funda? big grin

4 răspunsuri:
| Aednaxela2233 a răspuns:

Eu abia acum m-am prins... funda e panglica accea cand pui o intrebare si cineva iti da raspuns in partea dreapta iti apare o panglica daca raspunsul e bun si te ajuta sa iti rezolvi intrebarea poti sa ii pui funda(panglica).

| deea221 a răspuns:

Raspunsul cel mai folositor tie trebuie sa ii acorzi o( funda un fel de recompensa pentru faptul ca te-a ajutat)raspuns castigator se numeste si in functie de fundele primite avansezi de la utilizator junior la categoria urmatoare, si poti vota raspunnsurile...asta am inteles desi si eu sunt nouA

| anss23 a răspuns:

Daca pui o intrebare poti sa dai o funda raspunsului cel mai folositor, cel mai inteligent, in semn de apreciere.winking
Si la intrebarea asta pe care ai pus-o in dreapta fiecarui raspuns e o funda gri si daca dai click pe ea pe ea pe un anumit raspuns devine portocalie.Asta inseamna ca i-ai acordat o fundita raspunsului.happy

| Ela234 a răspuns:

Funda ti se pune cand ai un raspuns corect sau castigator