| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Vreau sa intreb pe cei care joaca metin2 ro cum reusesc sa-si faca itemele+9 fara blessuri(pergament binecuvantat)?!?!?!
Multumesc anticipat! BoBo

3 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor explică:

Eu vreau sa stiu cum fac cei de lv mici ca nu cred ca se cinuie cineva sa faca in DT un tigru+9 sau guisame+9 si sa o ia de la inceput!

| Fazanu a răspuns:

Pai... multa multa munca... daca vei juca constant si vei ajunge lvl mare si vei intra in DT, acolo e un fierar care cere doar banii, si te scuteste de achizitionarea unor iteme foarte scumpe, dar tine minte ca nimic nu e safe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu lv mic au arme sau armuri care le-au transferat de pe alte conturi.