| MaestruBarosan a întrebat:

Salut tuturor, ma joc Metin2 de ceva timp si prin aventurile mele am strans cateva iteme care sunt de valoare si nu stiu pe cat sa le vand. As dori sa-mi spuneti si mie la ce preturi sa le vand sau daca sa le pastrez pentru mine.
Itemele:
-banderola rosie
-infanterist salbatic dur gloul transformarii
-inelul limbilor
-inelul lui lucy
-manusa regelui intelept
-mantia secretelor
-carte insotitor tanar
-trandafir galben
-piatra reintoarcerii+4
-fasole dragon verde
-cartea misiunii(lord 2)
-pergament binecuvantat
Tin sa mentionez ca vreau sa-mi ziceti preturile doar in yang.(ex: sabie +9 = 2000000 yang)
De asemenea sa-mi spuneti si daca sa pastrez un item sau nu.
Care are cel mai precis raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Nu mai stiu exact preturile, nu mai joc de ceva vreme, dar incerc sa raspund
Banderola rosie e destul de scumpa in jur de 1.8kk
Globul transformarii 300k
Inelul limbilor 100k
Mantia secretelor 100k
Carte insotitor tanar stiu ca le gaseam si pe jos in ultimul timp
Trandafir galben mai bine il deschizi, nu il cumpara nimeni
Piatra reintoarcerii 1-2kk
Fasole verde in jur de 10kk mai mult sau mai putin
Carte misiunii lord 2 este 500k
Pergament 3kk
Inelul lui lucy si manusa regelui intelept le gasesti pe jos, asa ca da-le la magazinul general