| inneizz a întrebat:

Vreau sa le trimit prietenilor mei diseara un mesaj cu o urare si nu stiu ce sa scriu.
Vreau ceva frumos, si sa fie si putin amuzant. laughing

Multumesc anticipat. :*

4 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

L-am mai dat cuiva si ti-l dau si tie pentru mess:

"Aho! Aho! copii si frati!, Voi tzarani si retardatzi, Copii prosti, handicapati. manelisti si alti rahatzi! Analfabetzi si ratatzi. stati pe blat si nu miscatzi. si cu mass-uri incetatzi.ca eu sunt miserupist.si ma doare`n XXXX fix. de noroc si de iubire. de destin si nemurire. bancuri seci dar si cretine. tine`le doar pentru tine. v-as bate`n cap non-stop pe toti. Dragi cretini si idiotzi! da mai departe daca nici tu nu suporti massurile tampite!"

| MMihai a răspuns:

Vreau sa le trimit prietenilor mei diseara un mesaj cu o urare si nu stiu ce sa scriu.
Nu le mai scrii nimic și rezolvi o problemă!
Sau mergi pe banalul : la mulți ani, sănătate, bucurii.etc.
Și iar rezolvi o problemă!

| andreea223 a răspuns:

Boc,Boc,Boc la usa ta, vreau sa iti urez ceva: iti doresc sa fi Nastase, sa ai minim 4 clase, Iti urez sa fi Videanu Ca sa vinzi borduri tot anul" Sa fi mai istet ca geoana, Si la bani peste Prigoana, si sa bei tuica cu toiu ca nea Nicu Vacaroiu, ca Basescu - bun barbat, ca sa dormi cu Udrea-n pat. atit am avut de spus La multi ani paharu sus!

:*

| MBG a răspuns:

BOC, BOC, BOC la usa ta,
Vreau sa iti urez ceva.
Iti doresc sa fii Nastase,
Sa ai minim patru case.
Iti urez sa fii Videanu,
Ca sa vinzi borduri tot anul.

Sa fii mai istet ca Geoana,
Si la bani peste Prigoana.
Sa tot bei coniac cu toiu
Ca nea Nicu Vacaroiu.

Ca Basescu de barbat
Ca sa dormi cu Udrea-n pat.
Asta am avut de spus.

Aaaa da...
Nu uita
Tu sa fi cainele si gagicata/nevastata pisica
Hai noroc...Si pupa sticla

Aho, aho prieteni dragi,
Stati putin si ascultati
Maine anul se noieste
MBG va doreste
Mult belsug si sanatate
Numai reusite-n toate
Ce sa va aduca anul
Norocul sa umple carul
Pace si bucurie
Sanatate si iubire!

Aho, aho, prieten bun,Care stai pe mess acum,I-a opreste-te din scris,Si-asculta ce-am de zis,Chiar de esti cu DND,BE RIGHT BACK sau NMD,Sper sa nu imi dai ignore,Ca iti spun un plugusor, N-am intrat sa te stresez, Am intrat sa iti urez...La Multi Ani si fericire, Liste de id-uri pline!

Acest SMS va exploda in 5, 4, 3, 2, 1 : LA MULTI ANI!

Anul asta imi propun sa spal hainele mai rar si sa folosesc deodorant mai des. Iti doresc acelaeai lucruri si tie!

Nu-ti fa planuri pentru noul an. Oricum tine doar 365 de zile.

Promit ca e ultimul mesaj pe care ti-l dau anul asta laughing

Anul asta ma las de fumat, anul asta ma las de baut, anul asta voi fi mai cumpatat! Trebuie sa mai rezist doar 5 secunde, e aproape ora 12:00!