| cer7400 a întrebat:

Vreau sa-mi completez colectia Jules Verne de la editura Ion Creanga ( cartile format A4 cartonate ).
am tot cautat pe la anticariate online si nu prea am gasit sau daca am gasit cartile erau cam varza...
ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Posteaza aici titlurile pe care le doresti si poate vei gasi vanzatorul amabil...

| andreiolariu a răspuns:

Incearca sa vorbesti fata-n fata cu cineva de la editura "Ion Creanga". Asa e cel mai sigur. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti, am cautat si eu cartile care-mi lipsesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din ce localitate esti dar eu pot face rost de cartile lipsa intr-o stare buna.Intradevar sunt rare dar merita avute deoarece cele din editia veche sunt traduse impecabil. (loc. ORADEA)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot lua cariti din colectia"Pictori de geniu" la un pret bun nu toata colectia ca mai am cateva carti din colectie. Vreau sa stiu pentru o carte ce pret ar fi as vra mai putin de 15 lei

| verflucht a răspuns:

Aici ai toate cartile de la editura ion creanga de jules verne Cauta aici
Sper sa-ti fie cu folos.

| tudor95 a răspuns:

Da, spune ce carte vrei