| NicOlLe_9832 a întrebat:

Vreau sa`mi descrieti clasa voastra
Profi elevi. seful clasei. si in principal voi :d
Astept raspunsurile voastrea.
Funda.

4 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

8B.Clasa e un dezastru, urme de mere pe pereti, totul e mazgalit, una din table are o zgarietura de la un capat la celalalt.Profii sunt in regula, exceptie facand profa de fizica.Profu' de sport arata extrem de binesmug.
In clasa sunt 17 baieti si 10 fete.Toti profesorii se plang de indisciplina baietilor, dar nici fetele nu sunt mai prejos, iar ei stiu ca si noua ne place atmosfera din clasa. Elevii au in general rezultate mediocre, dar e important ca ne ajutam reciproc sa luam note bune.Chiar daca unii profi nu observa, contribui uneori la intretinerea atmosferei haotice.
Sefa clase e fata dupa care toti baietii saliveazalaughing
Ma inteleg bine cu majoritatea colegilor, pe unii ii cunosc de cand eram mici.Imi place sa rad cu colegii din spate, sa imi trimit biletele in timpul orelor, sa-i imbratisez pe toti inaine de teste sau teze, etc.Eu sunt una dintre "furnizoarele de teme", ceea ce nu ma deranjeaza.

| melissa_5789 a răspuns:

Buna! Clasa mea este una total groaznica o oara de pauza ( cand nu vine profesorul la ore ) este o ora de gloaza pe scurt galacie.

Profesori ...1.de romana : se enerveaza cam repede dar toto o data si glumeste cu noi 2.de mate: este cam dura dar preda super 3.de muzica : este o baba care o cauta moartea pe acasa si nu o gaseste 4.de desen :este o scorpie 5.de biologie :este buna dar pre ne spune romane intregi despre lecti de viata 6.de geografie:e cam dusa 7. de sport: este un dobitoc ce vrea totul bine 8.de istorie :cred ca e ok 9. de fizica:zici e e aieriana nu intelegi nimic de la ea 10.de franceza :nu stie sa faca nici o musca sa taca 11.de engleza : esupe de treaba si ma opresc aici cu profesori

dirigintele e de religie nu se intereseaza de noi niciodata.

Sefa clasei e o pitica care nu stie sa faca nimic. Deci asa e clasa mea iar despre mine nu prea stiu ce sa zi... sper sati placa raspunsul meu. Fundabatting eyelashes

| Spanac a răspuns:

Eu sunt in clasa a 4-a. In clasa mea sunt copii amuzanti si veseli. Doamna invatatoare este buna, dar si rea. Eu sunt sefa clasei. Si nu ma laud dar eu iau cele mai bune note din clasele a 4-a big grin.

| RoxY_1830 a răspuns:

Poi...sunt din craiova la scoala liceul teoretic henri coanda clasa mea e mare acum de craciun e impodobita.Profi sunt de trebuie la fel colegii.Domnul de istorie mereu ne facem sa radem numai glume spune si toti sun cam la fel:*