| Lorena_2784 a întrebat:

Hei! buna vreau sa imi spuneti voi cam ce activitati ineresante va trec prin minte care le-ar putea face seful clasei pentru clasa lui?

nu am uitat de FUNDA!

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ore de fizica teoretica si ore de filozofie antica si medievala in plus.

| tinaHd a răspuns:

PAI DACA SUNT neascultatori cu profesorii,nu trebuie sa ii parasti, si nu stiu daca esti sefa clasei inseamna ca esti desteapta, deci ai putea sa-i ajuti pe cei care nu stiu sau nu inteleg...sau la teste:*:*succes

| ComatoseWine a răspuns:

Si eu sunt seful clasei si ii las sa faca ce vor, eu doar le zic de cos si de tabla si cam atat.Chestia cu seful clasei e o loaza! Primavara mergem la padure, vara in parc, iar iarna la bar.Treaba mea e sa ii conving sa vina sau sa ii scuz cand nu am si eu chef sa merg.