| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi fac o pagină de facebook dar nu ştiu ce nume să-i pun. ceva idei?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Pai..am vazut ca sunt foarte rare paginile despre Dulciuri! De ex. eu am o pagina intitulata Doza de Bunatati! Este singura care are si dulciuri si amuzament! Trebuie sa creezi ceva care sa atraga si sa nu existewinking
Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Pagina de Facebook"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti faci o pagina si nu stii ce nume sa ii pui, e clar ca si continutul o sa fie o boratura.

| 33stefy21 a răspuns:

Love, rebela, i love you, pupici cu sclipici

| BlueButterfly35 a răspuns:

D-soara Visatoare
~Rebela~
JuRnAlUl UnEi FeTe
Coloreaza-mi viata
Fata Nebunatica
Pagina Colorata
Fashion Girl
Ascult Imagini, Vad Muzica
♥Love♥
♪Music it's my life ♫

| anonim_4396 explică (pentru BlueButterfly35):

Cat de scarbos! Cu numele astea, mai mult de 3 muste nu atragi si alea fiind niste chizde proaste.

| Andreea111Andra a răspuns:

Daca vrei sa faci o pagina pentru un serial care iti place poti pune numele :
Violetta, Pariu cu Viata etc.
Daca vrei sa faci o pagina pentru o persoana publica exemplu:
Inna
Smiley
Alexandra Stan etc.
Daca vrei sa faci alt fel de pagina in care sa postezi ce fel de imagini, ganduri, vrei poti pune numele :
Love
Suntem fete
The girls
Prima iubire
The love
Distractia nu-i ilegala
Zambeste!
Traieste-ti viata