| cstbk a întrebat:

Vreau sa-mi fac un forum si n-am idee despre ce sa-l fac dati-mi voi niste idei pls si idei de nume [FUNDA]

3 răspunsuri:
| losnariu95 a răspuns:

Despre Jocuri Filme din 2010, Concursuri, Anumite siteuri bune. Discutii, jocuri Pentru calculatoare vechi...Primesc fundita?

| cstbk explică:

Si un nume pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face despre filme, muzica, desene, masini, calculatoare, astronomie, jocuri s. a. O idee buna ar fi, sa faci multe categorii cu tot felul de subiecte, asa vei avea multi vizitatori.
Se poate numi si dupa prima litera a fiecarei categorii facute.
Bafta!