| user123456789 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie niste jocuri misto pentru PSP daca stiti.Actiune/Aventura nu conteaza.Ms

5 răspunsuri:
| stefytpu a răspuns:

Hey si eu am psp si iti recomand niste jocuri pe care si eu le-am jucat si miau [lacut poti incerca god of war ghost of spart naruto shipuden ultimate ninja impact lego harry potter 5-7 iron man 2 depide de tine ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uncharted golden abyss

| StJimmy a răspuns:

Joaca Manhunt. E GENIAL!

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Recomand GTA, ori gta 3 ori gta vice city.

| Leonard998 a răspuns:

Si eu am PSP eu am jocurile God of War : Ghost Of Sparta, WWE All Stars [Wrestling (joc cu batai)] Tekken Dark Resurection, WWE Smackdown VS Raw 2011 dar daca poti cumpara cumpara 2012 e mai fainwinking. Funda? big grin