| LoryM22 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se joaca la super bingo metropolis, care e treaba cu biletele, ce trebuie sa-mi iasa, spuneti-mi toate etapele va rog, mersi fm.

6 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Salut. In fiecare saptamana iti iei bilete. Prima data biletul consta intr-un talon gratuit care intra la extragerea de duminica. Biletul care l-ai luat are si el trei "bilete necastigatoare" care vor fi puse in joc saptamana care va urma. In fiecare seara de duminica va fi partida de bingo. Daca faci linie pana la o anumita bila - ai dat norocul peste tine. La fel si la bingo... daca faci bingo pana la o anumita linie castigi multi bani... Atentie - in fiecare seara va fi premiu pentru superlinie si superbingo. E cam greu de explicat. cel mai important e sa joci si vei intelege pana la urma. Acum de sarbatori trebuie sa iti cumperi un talon galben care va intra la extragerea de sarbatori. Bafta happy

| Palagandrei7 a răspuns:

Nu stiu cum e treaba, dar am sa iti zic ce mi a zis profesorul meu de religie. Participarea la jocurile de noroc sunt un pacat, pentru ca nu ai muncit pentru acei bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu am cumparat un bilet si nu stiu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar as vrea sa-mi spun el mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile de noroc sunt la putere