| Miculescu_Allan_1981 a întrebat:

Vreau sa stiu porecle de genul "CJ" sau ceva de gangsteri.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu realizezi ca aia nu-i porecla, doar initialele de la nume! Iar in cazul tau ar fi: AM or MA.

| Miculescu_Allan_1981 explică (pentru Violleta2022):

Stiu dar am zis ceva care sa semene.Si da imi dau seama ca sunt initiale

| johnnny123 a răspuns (pentru Miculescu_Allan_1981):

Dacă-ți dai seama că sunt inițiale, atunci ce anume vrei sa semene? Vrei două inițiale care să semene cu alte două inițiale? Vrei o poreclă de două litere? Vrei o prescurtare de nume? Vrei două litere aleatoare?

Este ca și cum ți-aș spune eu ție "Zi-mi un număr care să semene cu 142, dar să fie mai de gangster așa"

| user123654 a răspuns:

Trăim vremuri tulburi. Nici gangsterii nu mai sunt ce-au fost...

| user123654 a răspuns (pentru johnnny123):

Poate nu știe ce înseamnă inițiale... Ori poate a vrut să spună „litere" în loc de „inițiale". Așa totul capătă un sens. laughing