| d3viLm1k a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cand incep colindele Data si colindu si pana cand se termina!

Cel mai bun raspus = FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Derbedeu24 a răspuns:

Frate fi atent se incepe de pe 20 pana in craciun pe urma de revelion in seara revelionului pana la 12 noapteea

| Irenexd a răspuns (pentru Derbedeu24):

Uite Edy tu pooate nu stiai ca se umbla cu, colindu cu o zi inainte de Craciun. Apoi cu o zi inainte de Revelion,! Succes la colind! Sau daca nu tii de ce nu-i intrebi pe parintii tai? Pa, pa

7 răspunsuri:
| Derbedeu24 a răspuns:

Mda pardon de pe 24 pana in ziua de craciun si in ziua de revelion se merge cu plugusoru imi fine kaylin daca tu te duci cu plugusoru inainte de revelion hm.Imi fine trebuie ta daca vrei sa te faci de ras.

| Irenexd a răspuns (pentru Derbedeu24):

Auzi te rog frumos nu te mai lua de raspunsul meu! eu doar am raspuns la aceaasta intrebare asa ca NO COMENT,! Si ma rog de ce nu ii intrebi pe parintii tai? E imposibili sa nu stie asa ca la un lucru asa banal nu trebuia sa mai intrebi pe TPU! D.D

| marioneta1991 a răspuns (pentru Irenexd):

Ca nu are ce face rolling on the floor)

| Irenexd a răspuns (pentru marioneta1991):

Ha ha ce amuzant mai e laughing mor de ras laughing! Mda...

| marioneta1991 a răspuns (pentru Irenexd):

Daca Intrebarea este un lucru banal! Atunci de ce ai mai raspuns la ea?:S

| marioneta1991 a răspuns:

Bai deci i-ai dat funda la ala care a raspuns raw