| XxLeexX a întrebat:

Vreau sa va cer parerea la o intrebare. Ce sport sa aleg sa practic handball sau football?

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Handball.ul este mult mai interesant. Plus de asta, vei crește și în înălțime! Dacă nu, încearcă și volei! Și ăla e fain, am practicat și eu! Baftă la alegere!

8 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Personal, mi se pare mai interesant handball-ul, desi nu am practicat niciodata nici unul dintre cele mentionate. In schimb tata a facut pe la liceu hanball si cica e mai greu decat fotbalul.

| Dariusuu a răspuns:

Footbal.

| TheStory a răspuns:

La ce te pricepi tu si de ce lucruri esti pasionat.

Răspuns utilizator avertizat
| PrESeUS a răspuns:

Depinde ce te atrage! Ce iti place mai mult! Unde ai prieteni! eu asa as alege bafta!

| Coco5 a răspuns:

Nu e greu handbalu doar ca trebuie sa gandesti umpic...eu as spune sa faci fotbal. Eu joc de 8 ani ai rezultate grozave.

| NuStiuNiciUnNume a răspuns:

Mai bine practici futbol decat handal ca e mai bine...

si

Nutella :*

| Marry_Micutsaa_1998 a răspuns:

Handball-ul este mai interesant si bun de practicat iti urez succes :*