| coffequeen a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa practic un sport dar nu stiu care vreau sa ma ajutati....La 7 ani am dansat pot sa joc un pic football dar sunt fata si nu cam cred ca o sa mearga deci va rog sa ma ajutati..Mersihappy

Răspuns Câştigător
| ComenziiFotografii a răspuns:

Eu fac Handball este un sport super.Eu il practic de un an si m-am inaltat destul de mult este un sport super tare. :* Succes! Funda?

| coffequeen explică (pentru ComenziiFotografii):

Mersi poate m-am uitat si chiar e interesant dar trebuie sa ma mai gindesc.

8 răspunsuri:
| AxXeL1124 a răspuns:

Apucate de scrima, innot, handbal, bachet, tenis.

| BlondaBă a răspuns:

De ce nu incerci Volley`ul? E un sport foarte frumos si te va ajuta sa te inalti si sa iti lucrezi corpul kiss. Bafta. kiss

| Nevastuic a răspuns:

Inot,volei,tennis...

| isabelabela a răspuns:

Eu fac dans de performanata dar mai particip si la concursuri de inot, ski, handbal...imi place mult dansul ca ma relaxeaza, te formeaza cu un corp dragut, iti mareste rezistenta si te poti misca pe muzica cu o combinatie facuta de altii din care poti invata cum sa te misti.

| coffequeen explică (pentru isabelabela):

Wow lucrezi mult nu stiu... sper ca arati super. Vreau sa sdeclar un raspuns cistigator si nu stiu tu sau comenzifotografii...sad

| isabelabela a răspuns:

Pai eu am 1, 66 cm si 49 de kg...acum nu stiu ce inseamna pentru tine "super"oricum pentru mine nu e important daca i-au funda important e ca am fost cu un raspuns mai mult cu care te-am ajutathappy