| printesa00 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Vreau sa stiu cand vine Iepurasul de Paste si ce ne pregatim ca sa vina.Ca anul trecut n-a venit ca nu mi-am pregatit nimic.Va rog sa-mi raspundeti, fundita! Rapid!

Răspuns Câştigător
| AndyAndreutza a răspuns:

Buna,
Sa stii ca trebuie sa te pregatesti cu sufletul inainte de toate. Sa stii ca ai facut o fapta buna.
Dupa aceea trebuie sa-ti ajuti patintii la curatenia de primavara. Sa vopsesti oua, sa petreci tipm pretios cu familia.
In noaptea respectiva eu ma duc la slujba si vin acasa cu lumina.
La sfarsit sa ii scrii o scrisoare prin care sa ii multumesti ca datorita Pastelui ai foas mai aproape de cei dragi si roaga-l sa-ti aduca ceva.
Nu uita, Pasele nu insemna doar cadouri, el inseamna Invierea lui Hristos.
Fundita?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu a venit Anu`Nou si deja te gandesti la Paste?

| godge a răspuns:

De Paste.

| AnaSuricata a răspuns:

Vine in ziua de Paste si nu trebuie sa pregatesti nimic