| alexandrapoiana a întrebat:

Vreau sa vad o comedie buna. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Liar Liar trebuie sa-l vezi mai intai, crede-ma! M-am stricat in ras, ma dureau matzele de la atat ras, crede maaa!:))
Uite ca sa-ti faci o opinie;)
http://www.cinemagia.ro/filme/liar-liar-mincinosul-mincinosilor-2536/#
Si desigur... What Happens in Vegas;)
http://www.cinemagia.ro/filme/what-happens-in-vegas-mariaj-de-vegas-19551/
VIZIONARE PLACUTAAA!:-*

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am vazut recent i hope they serve beer in hell, the invention of lying, faq about time travel, Wild Hogs e mai vechi dar dragut, Boat trip, poate Dorm Daze (sunt 2 ) evident American Pie daca gusti genul de umor...si cele cu van wilder sunt in acelasi gen

| Elena1234456 a răspuns:

Norbit, Profesorul trasnit, Blonda de la drept.

| daniDeeDee a răspuns:

Little Man.

| Black_Cherry a răspuns:

Death Becomes Her ( tinerete vesnica) e foarte tare laughing

| L a răspuns:

White Chicks laughing, super filmul happy

| Anto97 a răspuns:

"yes man" cu jim carrey...stiu ca am ras la ea de nu am mai putut happy e bunawinking

| xeon a răspuns:

American pie 7, hangover, black knight, Harold and Kumar Escape From Guantanamo Bay... Oricare din aceste filme is super:X...

| BRG a răspuns:

Singur acasă pierdut în New Yorck,

| BRG a răspuns:

Domnul doică cu hulk hogans, acasă la coana mare e super fain filmul, trăziniții super comedie te strici de rîs cu mîrlanu, pupăză, gogoașe, afrodita și mai ales cu mama lui gogoașe, tare baba, după aia ar mai fi Mr Bean, Benny Hill, seinfield, polițist cu explozie întîrzîiată, unul nu vede celălalt nu aude, comedie sua 1989, cu nașul la psihiatru, și nu în ultimul rînd uriașul meu, cu gheorghe mureșan, și billy cristal, beton film, ai la ce te uita, dacă ai cum tragele pe video.

| BRG a răspuns:

Sînt distribuitor avon te interesează ceva?

| roby96 a răspuns:

Click... e tare rau filmu rolling on the floor

| oky a răspuns:

Placinta americana.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Anul unu, Meet the Fockers, Norbit, Denis, pericol public, Blonda de la drept astea mi-au placut cel mai mult, sper sa iti placa si tie big grin

| idan599 a răspuns:

Old Dogs a fost un film destul de bun si haios!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Norbit, American Pie 1 si Doamna Doubtfire chiar merita vazute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1Meet the Fockers
2Norbitlaughingrolling on the flooram ras de m-am stricat la astea 2
3Doamna Doubtfire
4Dirty love
5Denis, pericol publicwinking. Astea mi-au placut cel mai mult dintre toate pe care le-am vazutwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beethoven

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The pink pantri 1 sau 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soldatul caramel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun with dick and jane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste Norbit. Iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex action