| VizitatoareTPU a întrebat:

Vreau si eu cateva idei despre chestii si desene pe care le pot face intr-un jurnal. La cele mai multe idei < Fundaa :X >!

Răspuns Câştigător
| biancaaam a răspuns:

Inspira-te din carti pe baza de jurnal. Ex: Jurnalul unui pusti; Insemnarile unei pustoaice etc. Sau poti sa-ti imaginzi de exemplu scoala ca fiind o inchisoare in care oamenii erau obligati sa citeasca si sa faca matematica. Sau depinde tu cum iti consideri tu scoala. Iti recomand sa te uiti la filmul " Citste si plangi", poate o sa ai mai multe idei.

| VizitatoareTPU explică (pentru biancaaam):

Multumesc mult pentru raspuns. Am sa vad filmul pe care mi l`ai propus. :*

| biancaaam a răspuns (pentru VizitatoareTPU):

Npc :X