| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu drama Mesterul Manole de Lucian Blaga online (link-ul exact). Sau cine o are daca ar putea sa o scaneze si sa imi trimita mesaj privat ca sa imi dea id si sa mi-o trim pe mess...
Va rog mult de tot! Am nevoie urgent! Raman recunoscatoare!
Funda cine imi trimite primul si bine!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o vrei de ce nu o cauti tu pe internet? Vrei sa-ti facem noi asta? Ai macar idee de marimea piesei si cat timp i-ar lua cuiva sa o scaneze? Cel mai bine este sa o cauti la o biblioteca.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net nu e x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ioandelasal esti un ratat prost si asa te-as injura dar ma abtin ...ca nu se gaseste nicaeri de aceea a postat aici. Si nu e asa uriasa incat sa fie o dificultate sa o scanezi. deci raspunsul tau de tot cacatul mai bine se lipsea lumea de el. si eu caut cartea pentru cineva si nu am gasit-o nicaieri. Doar raspunsuri inutile de la inapti si agramati ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut cartea... am gasit un audio online, dar parca mai bine e de-as citi-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:) incearca aici...
asta-i cel mai bun ce am gasit
http://www.cartidownload.ro/Diverse/443668/mesterul_manole