| anonim_4396 a întrebat:

Vreau şi eu idei despre cum sa-mi decorez/ fac mai interesant jurnalul. adică diferite desene, pe care le-aş putea face etc

2 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Salut! Pai ai putea sa iti desenezi momente din viata, sau un scurt desen la ceea ce scrii acolo. Desene din viata, adica sa fie simple nu complecte si fara greseala si 100 la perfectie. Cum te pricepi. happy Poti desena orice... Poti lipi poze din reviste ziare, cu ceea ce iti place: pisic, caini, artisti, etc. happy Simplu, nu? Poti colora paginile cu culori fine sau poti lipi hartie colorata. Sunt multe idei... Ai vazut prin filme/seriale, nu? Poti sa mai desenezi frajituri, flori, poti lipi de asemenea. Fi creativa! Fundita? Scuze daca am mai gresit, dar nu se vede bine. Ms :*

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Pai poti desena animalute sau personaje din desenele animate ..cum ar fi micky mouse ursuletul ala de plus ceva dragut.Bafta.

Întrebări recente