| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

Buna vreau sa imi spuneti cum sa imi decorez jurnalul in interior

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Poti sa faci desene, sa pui poze daca ai posibilitatea, faci scheme, schite, tot ce ti se pare frumos si tot ce iti trece prin minte. (simboluri etc.)
Daca ai un pic de talent la desen te descurci tu...

4 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Gen :

❤♡♥ღ❀✿❝★❞❥✌♫ℳ❁♪ℛ❣»ℒℬ【♛Ⓐ●ℰ♬✩ℯ】☼「ℋ━❜❛✞→ℱ」☠™«ℐ》✔ℴⒺ❦♔♕☾➳《ツ⋆☆❃☀Ⓝ†☣卍✧✪♚ℓϟ☢☞✽Ⓢ♀۵Ⓛ☪✰✓ℊ►『✈‹ℜˢ☯✗ヅ✉╔✝©ℕ☁〔ⒸⒾ"✾ℂ☽☮›ℭⒹⓉ』☺✦☛✖↓Ⓜ✘ᴬ┊❋↳▲◜〖シ♣℘⇝ᵀ╰❧✯♠➵▸─〕ᵉ♂☪☜ℙᵃ❖〚"♞☝❊➤Ⓑⓐ◆║ლℑ↑➸▶ⓀⓄ♜ℎ↠➊░☹☮✭←ⓘ╚㋡≛♢✎╯✠♦↬◄◤Ⓡ▬ᴹ┇┋〘✞Å☂➷◦╭│═〙♩☚∞█ᴱ