| pink07 a întrebat:

Vreau si eu niste descrieri pentru poze la hi5love struck funda :X

6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna :*
Uite.
1. Ea e ca aerul, dar te lasa fara respiratzie...bruneta,ochi caprui, sursa ta de inspiratzie!
2.Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iUbeste, maine te minte dar sa nu incerci s-o schimbi asa e ea... daca e a lui, nu poate fi si a Ta
3.Nu o lasa sa plece o iubesti si te iubeste
4.In fiecare ea se va reflecta imaginea mea
5.Tot ce vreau e sa crezi in visul meulove struck
6.Priveste...doreste si categoric ia-ti gandul sunt ceea ce iti doresti dar nu poti avea sunt un vis ocupat APARTIN ALTCUIVA
7.stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot tris
8. E doar o fata cat se poate de obisnuita Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. Si zile in care arata extraordinar :X
9. E interesata uneori, dar nu e egoista realitatea este ca fete ca ea nici macar nu mai exista
10.Tot ce ai auzit de mine stii ca nu e adevarat, lasa-ma pe mine sa-ti arat cum sunt eu de fapt.
11.Ai grija de nasoala ta, te pupa ex iubita ta!
12.Nu e nevoie sa ma placa toata lumea. La fel cum nici eu nu'i plac pe toti
13.cand`ma privesti Ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut? Sau lucrurile pe care le-ai pierdut?
14.Viitorul apartine celor care cred in frumusetea propriilor vise
15. IuBesTe`o Pe Eaoh go on Nu`mi Pasaoh go on Pastreaz`o De Tot Iar Pe Mine Priveste-ma Si Linge-Te pe Bot

| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Let the sun rise straight into your eyes
-Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
-Cand totul se darama in jurul tau, aminteste`ti sa nu`ti para rau, aminteste`ti de ce`ti spun acum, O sa ramanem doar poze intr-un album
-A friendship that can end, never really began.
-prieteni. un cuvant ce atarna greu in viata.ai tai sunt prea putini ce sunt cu adevarat pe fata
-It's hard to find you.
-si aveam o zi nasoala.cand te-am vazut pasind pe-o scara.si ai scos din buzunar tot soarele de-afara.
-As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc
-Am vrut sa uit tot ce a durut.sa intorc pagina si sa spun : A trecut. nu'mi mai pasa ce a fost candva. alta sunt acum. si alta e viata mea.
- E de ajuns sa am incredere in mine.In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine. Macar o zi.
-Priveste-ma in ochi si spune-mi ce vezi.De fapt. ce poti sa vezi prin niste ochi verzi
-Nu plange ca s-a terminat.Zambeste ca s-a intamplat
-Promise I'll be cand But I won't stop until that boy is mine. Baby you'll be famous. Chase you down until you love me.
-Give me, give me just a little smile. That it´s all i ask of you
-Somewhere I let all my defenses down, never thought to turn around
-Something inside this heart is broken
-"I'm losing my breath, I'm losing my right to be wrong, I'm frightened to death, I'm frightened that I won't be strong.
-We've got a world of chances.
-I wanna be high.
-When I grow up, I wanna be famous, I wanna be a star, I wanna be in movies

| Loveisin a răspuns:

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare. un baiat m-a sarutat. 7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Stau si privesc afara, vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent... love struck""

II ignoram pe cei ce ne adora... ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Esti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[on the phone... EjtI luNa care IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa care PT. mINe StraluceSthe[:X][on the phoneSHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa... Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

astea le am. sper sa iti placa:*

fundita?

| Loveisin a răspuns:

*
"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina.Daca nu esti atent ramaï fara un cent...love struck""

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Ejti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[on the phone...EjtI luNa cAre IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa cAre PT.mINe StraluceSthe[:X][on the phoneSHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

astea le am.sper sa iti placa:*

funditza?smug

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
mumoasa
(1 Februarie 2010 12:05 )
mumoasa a răspuns:
Uite catevalove struck Sper sa iti fie de folos!kisskiss

'' Asta`s eu si n-ai ce-mi face.Alta mami nu mai face big grin ''

'' Stiu cand sa rad,stiu cand sa fiu suparata,stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta ''

'' Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita winking ''

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''

''Sunt o fata rasfatata,asta sti prea bine,dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''

'' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''

'' Pesonalitatea mea,ma scapa de greu,pentru ca ce-i frumos,ii place si lui Dumnnezeu''

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå
(2 Februarie 2010 13:55 )
₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:
Da dane hi5-ul laughing
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(2 Februarie 2010 14:46 )
Raspuns anonim:
Mersii fetelor mi-ati fost de mare ajutor...
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(13 Martie 2010 22:19 )
Raspuns anonim:
P final...taci in mortii tai dn gura.rade tot pantelimonu d tine bah taraturawinking"
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(21 Aprilie 2010 14:52 )
Raspuns anonim:
Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe . Avem o Vorba Sa va scpunem . Aratatzi Perfect din Spate oh go on
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(22 Aprilie 2010 11:09 )
Raspuns anonim:
Apliki o lege simpla,putsin egoism si multa caterinkatonguetonguetongue:p
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(25 Aprilie 2010 21:25 )
Raspuns anonim:
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi...

"Trăieşte clipa ce surâde

Şi fericire-ţi poate da,

În al vieţii joc te prinde...

Trăieşte clipele intens

Chiar când nu eşti înţeles,

Curajos, dar visător,

Găseşti pasul următor...

big grinbig grin

Doua stele, paralele,

Stele, lacrimi innodate si

Lumina de la ele

Pentru tine toate

nici eu nu stiu daca is descrierilaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floor sper sa te ajutelaughing)rolling on the floorlaughing

Uită ce-i în urma ta."

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(12 Mai 2010 00:26 )
Raspuns anonim:
Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(13 Mai 2010 16:15 )
Raspuns anonim:
ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(13 Mai 2010 16:15 )
Raspuns anonim:
ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(27 Mai 2010 14:31 )
Raspuns anonim:
De ce te uiti asa la mine cu ochii tristi si goi?straight facece zici nu crezi c-ar fi mai bine sa-i scuoatem pe-amndoi?
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(27 Mai 2010 18:27 )
teo26 a răspuns:
Be smart. Be clever. Put me in your heart 4ever!
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(27 Mai 2010 18:42 )
teo26 a răspuns:
Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(8 Iunie 2010 23:43 )
Raspuns anonim:
Date dreaq
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
Alessandra14
(29 Iunie 2010 17:52 )
Alessandra14 a răspuns:

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia '

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita

Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe . Avem o Vorba Sa va scpunem . Aratatzi Perfect din Spate

Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!happy

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei`oh go on

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!happy

.Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic ,cand simti ca pici ! love struck

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul.Ea e pur si simpluu` ea`![love struck]

Nu sunt asa cum ai vrea`!Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!happy

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
Alessandra14
(29 Iunie 2010 17:59 )
Alessandra14 a răspuns:
Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Doar muzica paşilor tăi îmi aminteşte de exiştenţa timpului. Eu Ji toate cuvintele mele nespuse ne deşirăm tăcerea peste urmele tale!

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat... La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste.

Cred ca te`ai saturat sa astepti baiatul potrivit ai intalnit atatia badarani ce te`au dezamagit e timpul sa nu ma mai eviti si sa`mi spui in fata daca vrei sa incepem impreuna o noua viata .

Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea TOT! ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor. happy sa`si imagineze cum ar fi sa fie o nOapte a lor!

Ti-ai gasit alta tampita,dOar sunt deStule ! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti

Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi. Ai cazut - te-ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi ."

Stiu ca ti-am spus de multe ori: Cu un zambet ma ridici la nori day dreaming. Imbratiseaza-ma si apoi povesteste-mi despre noi."

Îmi faci draci ! Mă faci să beau mereu. Mă cerţi mereu. De ce mereu vinovata sunt eu

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea".

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap , prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu , nu te lasa cand ai probleme , prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme , se fac ca nu te cunosc.

Prietenii adevarati te ridica daca esti jos , prietenii falsi nu-i intereseaza si te lasa jos …

Prietenii adevarati te conduc pe ultimu drum , aia falsi nici nu-i intereseaza ca te-ai dus…

Prietenul adevarat se distreaza la tine acasa , dar a doua zi te ajuta sa faci curat , prietenul fals se distreaza , rupe tot si apoi pleaca fericit , nu te ajuta cu nimic …

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea , prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine , prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis , prietenii falsi pe la spate m-au barfit.

Prietenii adevarati iti spun " Ce mai faci? " , prietenii falsi cand incep cu asa ceva stiu ca au nevoie de ceva…

Prietenii adevarati si-ar da viata pentru mine si eu pentru ei , prietenii falsi nu ar misca un deget pentru mine.,.

Cu prietenii adevarati pot vorbi orice ca a doua zi nu imi aud vorbe , cu prietenii falsi de vorbesti ceva toti stiu ce le-am zis…

Un prieten adevarat iti da sfaturi cand ai probleme , un prieten fals iti da doar sfaturi rele…

Un prieten adevarat iti da bani si nu tii cere inapoi , un prieten fals iti da ceva ,ii esti dator cu viata

Prietenii adevarati nu m-au uitat cand au vazut ca nu mai am , prietenii falsi cand au vazut ca nu ami am toti au plecat…

M-ati considerat un prost ca v-am dat, sa stiti si voi ca nu v-am dat ca am fost prost , v-am dat ca am fost bun cu voi , dar nu mai merge asa am sa schimb si eu foaia si in sfarsit mi-am dat si eu seama care imi este prieten adevarat si prieten fals….

Multi rostesc cuvantul `Prietenie` Dar putini il inteleg

Prieteniile care se sfarsesc .De fapt nu au existat!

| adryano_7933 a răspuns:

Ca tine gasesc in RECIBLE BYN ca mine nu gasesti nici pe gogle

Tu ca mine cauti, eu ca tine arunc la gunoiiwinking

is cam rautlaughing)

| whispersinthedark a răspuns:

""[] Miscarile mele te-au zapacit. cu vorbele mele eu te-am innebunit, ce'am de gand cu tine? ce vreau sa-ti fac? te resping intr'una si totusi te atrag []""""

AscultA de tine nu asculta de altii, iubeste, indrazneste, si traieste-ti viata!
"Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E dOaR uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus?•"""
""Poate Am AeRe In Cap. asta e PrObLeMa Mea. Nu Poti Sa Ma SuPoRti. asta e PrObLeMa Ta. Nu Ma CuNoSti. Nu Mai CoMeNta. Ai GriJa De Viata Ta. Nu De a Meabatting eyelashes""

"Fumezi sentimente ascunse in inima. Ti`e greu sa recunosti ca o placi[love struck]privirea ei te da peste cap.

EsTi TaRe In ClanTsa. Doar cand E De FaTsa MulTa Lumehappy. cand EsTi Doar TU CU Mne. Spui Ca Au Fost Glumeoh go on. Mai AmuzanT E Ca Ai RosTiT Si Nume. Acum Te Scuzi. Ca TarFeLe Cu Fel De Glume.
""Imi place sa fac tot ce-mi trece prin cap Fara regrete, fara alte sentimente E bine sau rau, o fac in felul meu:X"""
"Ce pustoaica criminala Te-a bagat nebuna-n boala Cuvantul te-a zapacit De ea te-ai indragostit!

"¯_ + ¦"BaieTzii` Ma` Cred` FitzoAsA`. Dar` La ` Fete` Le` Dau` ClaSa` SkUza`mi TaLenTu` Dar` asta` Mie` DeFecTu` sad"¦¯_ +""

"Tocu' e inalt, efectu e scontat Toate privile se intorc automatlove strucklove struck:X
? Ma copiezi. Si?! Ce`ai rezolvat? \\ O papusa cu o zdreanta e greu de egalat oh go on?"
"EA Este neobisnuita, copilaroasa sau complicata, dar poate fii cea mai frumoasa experienta din viata ta! rolling on the floor"

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

">...Nu`ss o sfantano talking. Da` nici o vagaboanta.Imi plac baietii care stiu sa s poarte cu o fta; xsmug"
Sa Taci Cand Vorbesc Eu! Nu`mi Place Sa Mintzi Cat Timp Mint Si Eu! Nu`mi Place Sa Imi Spui "PA"! Asta E Replica Mea.

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?"

"Ea e Barbie altele vor sa o imite, La cat de scumpa este Barbie nu prea isi pot permite, Ea nu tine cont de moda o arde cum simte Ea se imbraca cu stil iar stilul ei nu minte" :X:X:

fundita :X:X