| crazygirlyo a întrebat:

Vreau si eu niste idei de porunci la pool urgent va rogg! dau fundita. multumesc!

Răspuns Câştigător
| chucky_7511 a răspuns:

Buna big hug
deci :"
-sa dai web si sa faci cu fundul cifrele de la 1 la 20
-sa pui o poza cu 2 gay la avut
-sa scrii la status ca esti gay
-sa dai mass ca esti gay
astea sunt rautacioase rolling on the floor

-sa pui o poza cu mine la avatar
-sa pui la status ca ma iubesti
-sa dai mass ca ma iubesti
epice laughing

-sa imi faci o declaratie de dragoste
-sa imi faci o declaratie de dragoste si sa o pui la status
-sa pierzi urmatorul meci
-sa accepti 2 provocari daca pierzi
etc. big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i celui care pierde sa puna intrebari in legatura cu idei de pool pe TPU.

| Luiza_3305 a răspuns:

Depinde cu cine joci, dar daca e un baiat pe care il placi si de caree esti apropiata, poti sa ii zici sa iti dea webcam si el sa fie dezbracat de tricou pentru cateva minute tongue

have fun

| Cristina_2079 a răspuns:

Pai...de obicei ingrasa...big grin

| Cristina_2079 a răspuns:

De obicei poruncile consa in punerewa la status.rolling on the floor
dar eu iti dau un sfat...da-i ceva pentru alta data sa te poti gandi mai bine...nu da porunka poe loclaughing)

| Azarias a răspuns:

Ce zici sa-i poruncesti celui care pierde sa puna o intrebare in genul "aveti idei pentru pool?" pe TPU?