| monia a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o petrecere in pijamele intre 2 fete de 13 ani. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lussii a răspuns:

Buna,
-Puteti 'gati' ceva simplu(de exemplu clatite,salata de fructe,nelipsitul popcorn).
-Batai cu perne
-Poze,filmari
-Vedeti filme,seriale,va uitati la filmulete comice pe youtube
-Va machiati reciproc legate la ochi
-Cantati,dansati
-Spuneti povesti horror
-Va luati chipsuri, dulciuri, pizza
-Jucati jocuri sau chiar inventati voi unele
-Dati note cunoscutilor, vedetelor, persoanelor de pe facebook

6 răspunsuri:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Paiiiiiiiiii:

-karaoke
-manichiura/pedichiura
-comandati o pizza
-uitati-va la un film
-bataie cu perne :))
-puteti face bratarile prieteniei
-cititi reviste
- jucati un joc ex: adevar sau provocare, rummy, carti
-aranjativa parul
-machiati-va

Uite cateva sfaturi despre o petrecere in pijamale:http://pto.ro/uncategorized/petrecere-in-pijamale/

| dogslover a răspuns:

Inchiriaza un film(care sa va placa mult la amandoua), cumpara popcorn, asigurate ca ai destule perne, pregateste cateva gustari dulci, lasa calculatorul pornit, poate intrati pe net pentru barfe si poze la care sa comentati, sau un joc video, pregateste niste oja si cateva jocuri cu zaruri, sau pur si simplu o sesiune de teme facute in echipawinking
Distractie placuta!

| PandaGirl98 a răspuns:

La petrecere in pijamale va puteti uita la un film de groaza(ex:the grudge sau chuky-cred ca asa se scriu titlurile), pueti rontai seminte si chipsuri, puteti sa faceti karaoke, sa vb pana dimineata despre diverse chestii(depinde ce va intreseaza: baieti, filme, intamplari hazlii, etc), puteti sa jucati jocuri gen twister sau monopoly...sa va machiat legate la ochi unele pe celelalte, sa faceti parada modei, o sceneta hazlie poate. Nu mai stiu... distractie placuta!

| HollyWoodTonight a răspuns:

Puteti sa va jucati monopoly, twister, sa va machati, sa fa faceti manichiura si pedichiura, sa va faceti poze, sa vorbiti despre baieti smug, sa va uitati la un film frumoss

| byanca20 a răspuns:

Puteti purta diferite discutii, aflati lucruri una despre alta pe care poate nu le stiti! puteti viziona un film sau sa jucati carti, remi.....alte jocuri! fundita? big grin

| Janiita a răspuns:

Pai incearca sa faci o atmosfera pe placul vostru. Puneti muzica, uitatu`va la un film orice gen, cumparati popcorn, faceti farse la telefon, discutati si restul stiti voi. Distractie maxima!