| CodrutzaDutzi a întrebat:

Imi raspundeti la intrebarea mea? Prefer cei care stiu si cei care au facut acest lucru.Nu am dat niciodata o petrecere in pijamele si as vrea sa stiu ce fel de lucruri se fac la aceasta petrecere. Vreau raspunsuri urgente! Va multumesc.Bye!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Pai daca e petrecere in pijamale presupun ca e intre fete:d
Am facut si eu asfel de petreceri cu vreo 6 fete a fost foarte cool pai ce poti sa faci la o petrcere in pijamale:
de obicei cand vin fetele va imbracati in pijamale,stati la o barfa,beti bere,mancati ceva BooN; x,dupa cautati un film marfa; x horror sau comedie orice de preferat este cel Horror fiidca le sperii pe celalthehee hee. Stati la calculator,stati pe TPU pe facebook, va faceti unghiile, parul si asa mai departe.big grinNoi am chemat si niste baietasihee hee sa mai stea cu noi vreo ora, doua.A fost f distractiv sper ca te-am ajutat
Pa-pa:*

2 răspunsuri:
| timpul a răspuns:

Pai va uitati la un film trebuie si popcorn neaparatthinking, dupa ce se termina filmu ati putea juca adevar sau provocare, o bataie cu perne nu ar stricasmug si mai vedeti intre timp ce va hotaratibatting eyelashes... funditapuppy dog eyes:Xbatting eyelashes?

| Reny_8948 a răspuns:

Poi. eu anul acesta de ziua mea am tinut o petrecere in pijamale cu inca 2 prietene. Cat despre ce am facut. pai multe multe poze, bataie cu perne, am stat pe mess, am ascultat muzica, ne-am uitat la o comedie, am povestit intamplari hazlii, etc. etc. si nu in ultimul rand. am ras mult!