| bubiko_8310 a întrebat:

Vreau si eu niste postere! Ce reviste imi recomandati ca acolo sa imi pot gasi postere? Inafara de PopCorn...

8 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Bravo girl, cool girl, Cool Girl Poster, my band

| kidDu_6567 a răspuns:

Cumpara si revistele Bravo big grin... intr-o saptamana. am strans vreo 20 postere =]]

| Maddu a răspuns:

Poi eu zic sa nu pierzi bravo sau ma rog bravo girl apare pe 31 august si contine 8-10 postere.cu super staruri. este o super oferta cred eu si estenumai 2 lei:*:* te pup si vezi sa o prinzi:*

| Dizzy a răspuns:

Bravo! altceva nu stiuthinking

| WickedBoy a răspuns:

Bravo girl?straight facesau...nu stiuthinking

| lori15 a răspuns:

Bravo

| miyavi7 a răspuns:

Salut.iti trebuie reviste sau doar postere.eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com