| sergiu2525 a întrebat:

Unde pot gasi postere? la librarie mi-au spus ca nu au separat si mi-au recomandat `popcorn` dar eu nu vreau cu vedete ci cu masini. dar nu vreau sa cumpar reviste de gen promotor, top gear pentru un simplu poster ajutati-maaaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu iei tu poze cu masini dupa net.mergi la un centru de developat poze si ti le scoti acolo in format poster. e mai simplu.

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cauta pe net poze, scoate-le la imprimanta pe hartie lucioasa si gata. Ai postere. Sau cauta la librarii calendare cu masini. Pe format A4. Taie foile cu masini si pune-le pe pereti.

| baba a răspuns:

Şi dacă nu ai imprimantă faină şi nici hârtie lucioasă, atunci te duci cu ele pe stick la xerox şi ţi le fac ăia pentru câţiva RON.
Şi dacă vrei postere "originale" cred că ai putea să le iei de pe ebay.