| skinwalker a întrebat:

Vreau si eu niste servere private de metin2 dar care sa fie online 24/24. big grin
Ca Metin2Gx de exemplu. Care stie, rog sa posteze. happy

4 răspunsuri:
| PCDemon a răspuns:

Intra aici: http://topofgames.com/Metin2/
Acolo sunt TOATE serverele private Mt2, Romanesti, Englezesti, De toate limbile! Nu pot sa-ti recomand ca nici eu nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nerdmt2

| V1p3r a răspuns:

Pai inceraca metin2 faumous sau blacknight sau metin2 speed sau metin2 tim s. a. fundita big grin?

| DoarUnBaiat a răspuns:

Imba mt2 e un server 24/24, cresti repede, faci bani multi si la shopuri iti da tot ce vrei tongue