| Céline7 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri intr-o alata limba, sa nu fie in engleza, franceza, italiana sau spaniola.Sa fie intr-o alta limba ca sa nu se priceapa nimeni. Ceva de indiferenta sau nepasare. Funda + vot

1 răspuns:
| cristin4ik a răspuns:

Согласись мой характер, и офигенные глаза.Ты никогда не забудешь, как бы ни старался... uite unul, e in rusa si se traduce asa (fii de acord! caracterul meu si superbii mei ochi tu niciodata nu-i vei uita)winking