| Love_Roxy_1992 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru facebook. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

1). Crezi ca nu mai sunt la fel... ca m-am schimbat... dar de fapt niciodata nu m-ai cunoscut cu
Exista un om caruia ii datorez totul si pentru care as face orice nu conteaza potul. Dar soarta imi pune mereu bete in roate fiindca cei pe care ii iubesc nu-mi sunt aproape

Incerc sa nu ma mai gandesc la tine, visand ca nu-mi pasa

Poate nu e prea tarziu pentru noi. Inca te astept. Poate ma astepti si tu cu aceeasi flacara in piept. Ne leaga prea multe, atat de multe. Inca te astept sa unim doua inimi frante!

Zambesc mereu, glumesc mereu, dar ce e in sufletul meu stiu doar eu. Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l-ai inteles prea tarziu

Nici durere, nici fericire, nici ura, nici bucurie, doar un gol mare

Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata... devine transparenta

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept. Vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu

A trecut un timp de când n-am mai vorbit, Si sufletul, ma doare, Da stiu ca-i vina mea Si vreau sa-mi cer iertare!

Am oferit dragoste acolo unde se cerea doar... indiferenta

Si o să rămână doar visul unei nopţi de vară!

Daca relatia noastra s-a sfarsit, nu inseamna ca si sentimentele au murit...
Funda? big grin

1 răspuns:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Lollaughing daca vrei neaparat sa iti impartasesti emotiile pe Facebook, scrie pur si simplu ce simti.