| byanca22 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru mess plizzz FUNDA!

2 răspunsuri:
| LorenaAlexandraLoryx002 a răspuns:

Şi totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Tare mult mi-aş dori ca tu să-mi furi ceva, de exemplu un sărut, jur că nu m-aş supăra, şi nici nu te-aş certa.

Ştii, nu poţi să vii la mine azi să îmi spui că mă urăşti şi mâine să îmi zici :"Te iubesc.

Daca ieri cea mai mare dorinta a mea era sa ne impacam, azi e sa te dau dracului si sa te uit!

Ce crezi ma k ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu`mi pasa de ea! Ca oricum stiu ca sunt la inima ta! Asa k lasa vrajeala! Te pupa amica ta, Sa vada curva ta k tot eu sunt sefa.

Fac ce vreau, când vreau... când vreau, ce vreau...si ştiu ca nu-ti convine!

Nu sunt roata de rezervă şi nici cârpa ta de praf. M-ai înşelat? ADIO, de prea multe ori te-am iertat!

Poate cândva îţi vei aminti de ea, de " aia mică " a ta.

Atunci când mă dor gesturile tale, eu te fac să te doară atitudinea mea.

Funda?