| Panteraa a întrebat:

Vreau si eu povestioare de pus pe wall la facebook.

1 răspuns:
| Girldxx a răspuns:

El:Buna
Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva
El: Spune!
Ea: ♥ te iubesc ♥
El: si eu te iubesc da eu am 16 ani,, tu 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine!
Ea: ( se deconecteaza )
baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete `` Anii nu conteaza´´ ♥
Baiatul o iubea ♥,El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete ``Ea, avea dreptate anii nu conteaza´´
Daca anii in Iubire nu conteaza,Posteaza pe Profilul tau!

Tanar, frumos, bogat, am o casa, 2 masini, haine de firma, parinti ce detin 3 vile.nu caut nimic! doar ma laud

Unui tip, dupa ce este analizat de doctor, i se spune ca nu mai are mult de trait. Fara nici o speranta, il intreaba pe doctor
cat mai are de trait.
- 10, spune doctorul.
- Zece ce? intreaba pacientul. Zece ani, luni, zile?
- 9, 8, 7... continua doctorul

Cele mai folosite minciuni:
1.Nu sunt beat!
2.Nu-ti voi face rau!
3.Si mie imi pare rau ca ne despartim, dar hai sa ramanem prieteni!
4.Nu-mi place de el!
5.Ti-am pierdut numarul de telefon
6.Nu sunt lenesa!
7.Nu am destul timp pentru. mine! (cand nu ai chef de cineva )
8.Maine imi incep dieta!
9.Da,mama! Asa voi face!
10.TE IUBESC