| HeartBreaken a întrebat:

Vreau niste mesaje de la multi ani mai dragute, va rog!

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

Un mic mesaj eu ti-am trimis... Am scris doar 3 litere adevarate nu 1000 si false sa iti zic cu glas duios " La multi ani! "

"Un inger bland si plin de nea va trece azi prin casa ta,iti va aduce in dar iubire, noroc si fericire! La multi ani! "

"Visele de azi sa devina realitate,sperantele de maine impliniri,orice cadere un pas inainte,gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu! La multi ani!"

Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata! Si fie ca viitorul sa-ti fie intesat cu lucruri de bine! Astazi si in fiecare zi,ma gandesc la tine si iti urez o zi de nastere plina de fericire,liniste si momente de neuitat! Fie ca ce e mai bun sa vina de acum incolo! LA MULTI ANI!

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.

Sa cresti mare si cuminte, multi ani de-acu-nainte, sa ai parte de fericire sanatate si multa iubire!

Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata! Si fie ca viitorul sa-ti fie intesat cu lucruri de bine! Astazi si in fiecare zi,ma gandesc la tine si iti urez o zi de nastere plina de fericire,liniste si momente de neuitat! Fie ca ce e mai bun sa vina de acum incolo! LA MULTI ANI!

As vrea ca sufletul tau sa nu simta ridul timpului,inima sa nu ramana nepasatoare la cei din jur,gandul sa te insoteasca mereu,zambetul sa nu-ti lipseasca din coltul buzelor,visele sa-ti fie incununate cu sperante, mainile sa imprastie praful stelelor din care se nasc minuni, iar inima sa-ti fie incalzita de cei dragi.LA MULTI ANI!

2 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani! Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri. Nu am solutii pentru toate problemele din viata ta, pentru indoielile si temerile tale, dar te pot asculta si impreuna putem cauta raspunsuri. La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate. Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani! De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele, iar prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta. Tu sa-i surazi si ea sa-ti spuna La Multi Ani din partea mea!

Răspuns utilizator avertizat