| Paine2222 a întrebat:

Daca vreau sa scriu niste mesaje dragute pe petalele unu trandafir alb pentru o fata, se face urat trandafirul?

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Eu zic ca mai bine mergi la o florarie si spui acolo sa iti faca buchet mic sa fie si 3 trandafiri ca tot e ok si cu o mini-felicitare din aceea cum e la pungile de cadou si scrii acolo. Daca faci cum ai zis tu... sincer strici draga planta si arata cam neplacut straight face. Sper ca am ajutatwinking

| Elllliiii a răspuns:

Nu neaparat, dar scrie cu grija:*