| bubu16 a întrebat:

Hey vreau si niste mesaje dragute de Craciun. app Craciun fericit si voua!happy merci!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Iata ca a sosit creciunul mult asteptat. cu ocazia acestei sarbatori speciale vreau sa va urez ca armonia, caldura si linistea sa va umple inimile, si ca magia aceste sarbatori sa va cuprinda si sa va duca in locul acela plin de fericire si bucurie. craciun fericit.

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Multumesc ...am vrut sa zic craciunul. dar m.am grabit cand am scris...

| Flory200 a răspuns:

Serile si noptile din preajma Craciunului sunt magice. Stele sclipesc mai intens si cu inteles. E timpul cand se rostesc poezii de Craciun pentru suflete curate. Craciunul sa va aduca bucurie si sa va implineasca dorinta de sanatate si fericire. Craciun Fericit!

Mos craciun bate la usa,
Raul faca-se cenusa.
Bucurii si sanatate
Domnul sa iti dea de toate.
Si cand nici nu va ganditi
Sa fiti si mai fericiti!

Iate vine Mos Craciun
Cu un an cu mult mai bun.
S-aveti caldura in casa,
Si pofta buna la masa!

| bubu16 explică:

Merci mult floryyy primul mesaj e dragut le'am folosit pe ambele.imi pare rau ca nu pot da mai multe fundite dar am dat primului raspuns.merci mult din nouhappy:*