| alecia a întrebat:

Azi fratele meu face 18 ani. Vreau si eu niste mesaje dragute pentru ziua lui.

Răspuns Câştigător
| MuffinBlueberry a răspuns:

Buna.
1.Astazi, fiind o zi frumoasa, si stiind ca-i ziua ta, in parfumul diminetii, tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, pentru tine a sosit; iti doresc in a ta viata, numai drumul aurit, flori frumoase, fericire, sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.
2.Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros "LA MULTI ANI".
3.De-as putea din cerul noptii iute as fura o stea, ca sa-ti pun cununa vietii astazi chiar de ziua ta. Dar nu pot sa ajung la stele si nici cerul nu-l cuprind lacrimez de neputinta, dar iti spun: La Multi Ani…zambind
Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| CrazyKitten a răspuns:

Salut.

1.Eu iti doresc iubire, O viata minunata si multa fericire. Sa nu plangi niciodata, Sa nu stii de necaz. Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea, Sa ii respecti pe toti, Sa te respecte lumea. Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fie nemultumita. Sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, Iar eu iti urez un sincer: LA MULTI ANI!

2.La multi ani, comoara sufletului meu! Sa traiesti 100 de ani, verde ca bradul, mandru ca stejarul iar in drumul vietii tale sa ai parte numai de flori parfumate si frumoase precum dragostea, fericirea, sanatatea, intelegerea, simplitatea, simpatia, cariera, libertatea si familia! Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul, sa ajungi in Top Capital devreme ca sa te poti bucura de bani cat mai mult timp si toate visele si dorintele sa ti se indeplineasca mult mai devreme decat poti spera!

3.La multi ani in voie buna, sanatate, fericire, bani sa avem pentru o mie, sa dam la dusmani de stire, la prieteni multumire ca ne stiu de omenie! Iar la anul viitor, invitatii sa le dam pentru nunta in pridvor!

4.Ne face deosebita placere sa-ti transmitem, cu prilejul zilei de nastere, urari calduroase de sanatate, liniste sufleteasca si bucurie, tine si cei ce-ti sunt dragi.
La Multi Ani!