| furboo a întrebat:

Vreau si eu role agresive, cam care e cel mai mic pret gasit in cautarile voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni_7596 nu ai habar despre ce vorbesti.
Eu sunt roller pe agresive, de 3 ani aproape.
Furboo in legatura cu rolele..de la 4 milioane in sus gasesti.
Dar decat sa dai 4 milioane pe niste role destul de proaste, mai bine iti strangi banii si iti iei ceva in jur de 8-9 milioane, ca sa stii ca ai ceva bun happy

2 răspunsuri:
| ArQ12567 a răspuns:

Eu am vazut in Atrium(Arad) cele mai ieftine 150 Ron si mai bune 200-250 Ron sper ca ti-am fost de ajutor Funda?

| Andreeea97 a răspuns:

9 Milioane.Dar sunt si cele mai proastehappy
Bafta:*