| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Vreau si eu sims 3 toata colectia. adica ambitions, late night, pets, generations, store, outdor living...tot. Vreau sa-mi dati un link sau sa-mi spuneti ce sa scriu si unde. Si va mai rog ceva. Sa-mi spuneti cum se instaleaza toate astea. Funda mare pentru raspunsul cel mai bun! Va rog big grin

1 răspuns:
| Keepin a răspuns:

Bună seara DanutzzaMaria99. Uite aici un loc de unde poti sa iti downloadezi toate Sims-urile 3 - http://thepiratebay.se/user/Games4theworld/. Trebuie sa le cauti pe acolo pentru ca nu sunt intr-o ordine. Le downloadezi - stii ordinea din cate am vazut - si le instalezi pur si simplu, unul dupa altul, fara sa pui crackurile. Apoi, in final, trebuie sa pui toate crack-urile in Bin-ul ultimului. Eu am facut aceste lururi in urma cu ceva timp dar ca sa fii sigura citeste TEXT READ care il ai in acel folder. In orice caz, un lucru foarte important este sa nu bifezi instalarea managerului de la sfarsitul installului. Adica, dupa ce instalezi jocul te va intreba daca vrei sa instalezi nu stiu ce chestie si tu trebuie sa refuzi, altfel nu iti merge.De asemenea te poti uita pe youtube la tutoriale.Sa ai o zi frumoasa. Funda / -- Keepin.