| Enciu_Corina_1981 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta si prieteni falsi da` nu vrea statusuri de >dragoste.Msbig grin<
love struck

2 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

1. Niciodata plina de mine, intotdeauna satula de voi.

2.Vor exista mereu oameni care te vor rani asa ca trebuie sa ai mare grija in cine vei avea incredere si a doua oara.

3.Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.

4.Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

5.Prieteni ca tine gasesc la orice colt de strada.

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html