| BunaaHaiPa a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre un baiat care m-a dezamagit. iar eu il iubeam prea mult! :* Fundaa >big grin

Răspuns Câştigător
| lusiii a răspuns:

*Sunt aniii ce nu-i vom uita niciodata...sunt amintirile ce le vom pastra viata toata
Nu regreta un lucru care candva te-a facut fericit!\
Ezită să crezi că viaţa e tristă! Sunt lucruri frumoase ce stau incă pe listă blushing. ♥
Ai vrea acum să ai pe cineva lângă tine; dar decât persoane reci. mai bine nimeni!
Îmbrăcat în zâmbete aproape orice om e fals; am crezut în ochi sinceri şi da, m-am ars! Am văzut în oameni ce nu vroiam să văd vreodată, iubirea şi ura cum lovesc ambele deodată
Chear nu vezi cand ochii mei te striga?`! ii lasi sa se stinga straight face! ♥
. Incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
starNici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
star. invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi
Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii... asculta bataia vantului.
Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange
"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut
• Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •
Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!
Tot ce e frumos trece multe prea repede,Îmi rămân în gând toate amintirile,Orice ar fi am încredere, Că după vreme rea răsare soarele."
Atunci cand tu iti doresti sa mori, gandeste-te ca alti ar da orice sa traiasca!
Zambesc mai putin,, daca ma intrebi eu iti raspund ca fac bine Lacrimi nu ies, visele's tot aici dar nu mai vreau sa ajung la ele Pentru ca am invatat sa ma abtzin de ideea ca e mai bine asa
Stii uneori e prea tarziu sa lupt de una singura nu stiu. esti atat de departe, un final sfarsit din povesti neterminate `!straight face.
♥Oricat mi-ar pasa mie, altora s-ar putea sa nu le pese!sad
♥Dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s-o pierzi!sad
♥Oricum ai taia, orice lucru are doua feteoh go on
♥Trebuie sa te desparti de cei dragi cu cuvinte calde, caci s-ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi!:-s
♥Viseaza, dar in acelasi timp tine-ti ochii deschisi, caci realitatea nu este asa frumoasa cum am vrea...dar o acceptam asa cum e!winking
♥Atunci cand esti suparat, ai dreptul sa fi suparat, dar nu am dreptul sa fi si rau.no talking
♥Indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea ta.[-x
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete!sick<
♥Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa ea si sa stii ca nu va fi niciodata a ta.sick<
♥Oamenii la care tii cel mai mult, iti sunt luati prea repede. rolling eyes
♥Opusul dragostei nu este ura, ci indiferenta!sad
♥Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv! oh go on
♥Scrisul, ca si vorbitul, pot linisti durerile sufletesti! rolling eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de rau imi pare stiu ca timpul nul mai pot da inapoi, dar stiu un singur lucru:nu te voi uita niciodata! in schimb voi incerca! daca el e prima iubire zii ca nul vei uita niciodata.prima iubire nu se uitawinking