| Flöricicä a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase si cateva prescurtari. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Anishoara_6793 a răspuns:

Mereu ascuns printre nori…
Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…
Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor… dar am uitat sa zbo

Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete…
Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc
Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!
Lacrimile m-au cuprins / Sufletul imi este prins / Inima imi e lipita / Si iubirea sfarsita.
Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.
Sper sa ca stii ca inca se mai vad ranile pe care mi le-ai lasat odata cu plecarea ta.
Ce a fost nu va mai fi

Fiecare clipa cu tine ce`o am in gand, e pretzioasa fiindca nu esti de gasit pe acest Paman

2 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

Te yubesc te doresc...du-te-n mata ca glumesc

| dany_2098 a răspuns:

Pai prescurtari sunt dnd=nu deranja brb=revin imediat u=tu cf=ce faci cp= cu placere npc=n-ai pentru ce si statususri http://www.statusdinemoticoane.ro/ intra pe saitu asta si dai creaza statu daca ai intrebari pagama la prieteni si trimite-mi un mesaj

Întrebări recente