| Annyya a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri frumoase care va plac? Sa nu fie cu prescurtari. Funda happy

Răspuns Câştigător
| darkeyes18 a răspuns:

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.
Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu.
Cel mai dureros sentiment este atunci cand iubesti pe cineva si aceea persoana nu isi da seama.
Oamenii pot uita ce le-ai spus. Pot uita ce le-ai făcut. Dar nu vor uita niciodata ce i-ai făcut să se simtă.

Mai bine sa mor in picioare, decat sa traiesc in genunchi.
Nu ajunge să ai calităţi mari, mai trebuie să ştii să le întrebuinţezi.
Nu imi pasa daca oamenii ma vorbesc pe la spate. CAT TIMP SUNT IN FATA LOR.
Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

Tot ce se spune după a 5-a bere, se numeşte scurgere de informatii.
Barbatul modern nu plange NICIODATA! ca sa nu ii curga rimelul...

Sper sa iti fie de folos...

3 răspunsuri:
| catinque a răspuns:

Aici sunt statusuri de calitate;).
http://andreea1906.wordpress.com/category/statusuri-pe-zi/
Fundiță?