| ellakiss0411 a întrebat:

Vreau si eu un cont pe ladypopular.ro de lvl 10 sau mai mult... dau la schim...mai mult zic in privat

Răspuns Câştigător
| lollipopzz a răspuns:

Eu am de lvl 9big grin

| ellakiss0411 explică (pentru lollipopzz):

Si nu mi-l dai mie in msj privat! Dau funda!

8 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Deocamdata nu am conturi care sa le dau dar de pe situl Konturi.ro poti gasi sa tii ca de obicei merg doar conturile cu 100%

| ellakiss0411 explică (pentru AndreeaIM):

Stiu dar crede-ma si de 100% nu merge

| AndreeaIM a răspuns:

Deocamdata nu am conturi care sa le dau dar de pe situl Konturi.ro poti gasi sa tii ca de obicei merg doar conturile cu 100% happy

| AndreeaIM a răspuns:

Deocamdata nu am conturi care sa le dau dar de pe situl Konturi.ro poti gasi sa stii ca de obicei merg doar conturile cu 100% happy

| ellakiss0411 explică:

Poate sa fie si mai putin de 10 dar mai mult de 5happy

| stelutzamaria a răspuns:

Eu am unul de 15 daca vrei til dau pentru unul de 20 19 pentru ca m-am plictisit de el am multe puncte si diamante

| xmkmx12 a răspuns:

Vrei sa iti fac cont oare ce